Termal Kamera ve Geçiş Kontrol Sistemleri

Termal Kamera ve Geçiş Kontrol Sistemleri
Termal Kamera Ve Geçiş Kontrol Sistemleri

 
Yerinde Teknik Servis Hizmeti 
 
Kartlı Geçiş Sistemleri
 
Kartlı geçiş sistemleri yoğun insan giriş ve çıkışının olduğu, giriş çıkışların kontrol altında tutulmak istendiği noktalarda tercih edilmektedir.
 
Biyometrik Güvenlik Sistemleri
 
Gelişen teknoloji ve kalabalıklaşan insan sayısı ile hem kurum içi hem de kurum dışı güvenlik önlemlerinde de yenilikçi çözümlere ihtiyaç
 
Geçiş Kontrol Sistemleri ve Faydaları
 
Geçiş Kontrol Sistemleri, hizmet kaybını önlemek, güvenilir bir ortam sunmak ve giriş çıkış kontrolünü sağlamak için entegre edilmektedir
 
5 metreden ateş ölçümü yapabilmek mümkün
Koronavirüs salgınıyla birlikte teknoloji hayatımızda daha önemli bir rol oynamaya başladı. Video konferans uygulamaları başta olmak üzere pek çok çözüm, vazgeçilmezimiz olurken diğer yandan toplumsal hayatı korumaya odaklı teknolojiler de gün geçtikçe önem kazanıyor.
 
Termal kameraların önemine dikkat çeken uzmanlara göre bu sayede kalabalık ortamlarda virüsün bulaşma riski azaltlabiliyor. Bu noktada termal kameranın uzak mesafeden sunduğu çözüm önem kazanıyor. İş teknolojiye havale edildiğinde elbette hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf edilmiş oluyor. 
 
 
Bu çözümler, sadece uzaktan ateş ölçmekle kalmıyor, aynı zamanda analiz de yapabiliyor. Bu da kalabalık bir ortamda maske takmayanların hızlıca tespit edilebilmesini mümkün hale getiriyor. Örneğin maskenin takılmadığı veya ateşin normalin üzerinde olduğu durumlarda sesli ve görsel uyarı önemli bir gösterge. 
 
Pandemi bize gösterdi ki olabildiğince 'temassız' olarak işlerimizi halletmeliyiz. Bu noktada teknolojiyi olabildiğince kullanmak gerekiyor. Temassız ödeme nasıl önem kazandıysa, kapılardan giriş çıkış yaparken de teknolojiden destek almak önemli. Bu yönde geliştirilen çözümler sayesinde çalışan ve ziyaretçiler, önceden tanıtılan yüz, iris gibi biyometrik verileri veya cep telefonlarıyla herhangi bir yere dokunmadan sadece birkaç saniye gibi kısa bir sürede giriş-çıkış yapabiliyor.
 
Covid 19 (coronavirus)  Koronavirüs kapsamında ateş ölçer kamera sistemleri kurum ve kuruluşların en önemli destekçisi haline gelmektedir, anlık kamera ateş ölçümü sayesinde bütün veriler kontrol merkezi ekranında ateş ölçüm değeri olarak verilmektedir, bu hususta ateş ölçer termal kameralar pandemi sürecinde olmazsa olmazlarımızdandır. 
 
KVKK Yasasına uygun standartlarda
optimize edilmiş pdks sistemlerini
hizmetlerinize sunmaktayız
 
Bilindiği üzere kişisel veriler 
Retina okuyucu parmak izi vb. 
yasaya göre kurum ve kuruluşlarda 
hiçbir şekilde kullanılamaz ve barındırılamaz.