Bilgi İşlem Danışmanlığı

Bilgi İşlem Danışmanlığı
Bilgi İşlem Danışmanlığı IT Bakım Anlaşması

 

 
IT BAKIM ANLAŞMASI BİLGİ İŞLEM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 
 
Yerinde Teknik Servis Hizmeti
 
Arte ekibi tarafından performans ile güvenliği arttırmak ve kaynak kullanımında verimliliği yakalayıp geliştirerek denetimi sağlamak üzere firmanızda detaylı bir teknik analiz yapılarak bilişim altyapınızın şeması çıkarılır, tüm ihtiyaçları ve eksikleri ve düzensizlikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı içeren analiz raporunuz hazırlanır.
Periyodik Bakımlar, Acil Çağrılar:  
 
ARTE  Bilgi İşlem ekibi yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.
Uzaktan Teknik Destek: 
 
Uzaktan Destek, Arte ekibinin siz müşterilerinin oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmesi ve çözüm bulabilmesi için Internet erişimi olan ofisinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.
Danışmanlık:  
 
ARTE, firmanızı teknolojideki sizi ilgilendirebilecek yeni gelişmelerden, sizin için yararlı olabilecek kampanyalardan sürekli haberdar edecek. Firmanızın daha verimli, güvenli, hızlı ve kesintisiz çalışması için size tavsiyelerde bulunacak. IT alanındaki projelerinizde proje yöneticiliği yapacaktır.
 
Bilgi İşlem danışmanına ihtiyacınız var ise destek alacağınız firma veya kurum çalışanları eğitimli ve deneyimli olması gerekmektedir bu hususta önemli verilerinizi güvenilir firmalar ile tercih edilmesi sizin için en büyük avantajdır. Günümüz dünyasında her işletme ve kurumlarda olmazsa olmaz departmanlardan ve büyük ciddi yatırımlar yapılmaktadır IT tarafında önemli veriler gizli bilgiler şirketlerin çek senet faturaları mali bütün verileri bulundurmaktadır 
 
Yedekleme:  
 
Günümüz teknolojisinde, virüsler, dış etkenler, yada kullanıcı hataları nedeniyle geriye dönüşü olmayan birçok veri kaybı yaşanabilmektedir, geri dönüşü olmayan zararlar için yedekleme hizmetleri ile yanınızdayız.
 
Penetrasyon (Sızma) Testi ve Siber güvenlik hizmetleri 

Veri Yedekleme Veri Kurtarma hizmetleri
 
İster manuel ister otomatik olarak saatlik, günlük, haftalık, aylık yedekleme çözümleri Arte'de