Öveçler Mah. 1066 Cad. Çankaya Ankara 8/2
Profesyonel Hizmetler
Her Zaman Yanındayız

Arte Bilişim & Güvenlik Şirketi günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefliyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için geliştirdiği çözümlerin yanı sıra, teknoloji sektöründe de bizzat faaliyet gösteren birçok firmaya teknoloji danışmanlığı yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.
 
Yazılım Geliştirme,Güvenlik Sistemleri,POS otomasyon,Bilgi İşlem Danışmanlığı Proje Yönetimi, Web Tasarım, Dijital Pazarlama Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Danışmanlığı gibi bir çok alanda hizmet vermenin yanı sıra geliştirdiği ürünler ve tamamen kendi öz varlıkları ile hayata geçirdiği bir çok proje ile de sektöre iddialı bir giriş yapmış ve başarıyı kendisi için bir ana hedef olarak benimsemiştir.
 
Yüklendiği işleri uluslar arası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede kaliteli...Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemiz gereği olarak hem ürünlerimizde hem de hizmetimizde yüksek kalite standardı uygularız.Garanti hizmetlerimizden yararlanmak için herhangi bir belge sunmanıza gerek yoktur. Tüm müşterilerimiz ve sunulmuş olan her hizmet, kaliteli malzeme ve ekipman kullanarak gerçekleştirilmektedir.
 
Yapılacak olan tüm işlerde insan ve çevre sağlığı ön planda tutulmaktadır.
 
En iyi Hizmeti En Iyi Markalarla size sunuyoruz.

Bize Ulaşın

 

Hizmetlerimiz

Genel Hizmetler

Hizmetlerimiz

Treatmens

Güvenlik Sistemleri

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Treatmens

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Farkı Görün

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Rakamlar

Neler Başardık

Sıkça Sorulan Sorular

1.Bilgi Güvenliği Nedir?

Bilgi güvenliği, bir varlık türü olarak bilginin izinsiz veya yetkisiz bir biçimde erişim, kullanım, değiştirilme, ifşa edilme, ortadan kaldırılma, el değiştirme ve hasar verilmesini önlemek olarak tanımlanır ve “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik” olarak isimlendirilen üç temel unsurdan meydana gelir. Bu üç temel güvenlik öğesinden herhangi biri zarar görürse güvenlik zaafiyeti oluşur

Bu hükme göre amaç, kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemektir.

ARTE Uzman Egitimli Profesyonel Kadrosu ile siz degerli müsterilemize ve büyüyen is agimiz ile profesyonel dokunuslar saglamaktayiz Kurum ve Kuruluslari Bilgi islem ihtiyaçlarina gerekli tüm çözümleri hizli bir sekilde sunarak teknolojiyi ve hizi daha verimli kullanmalarini saglamaktayiz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Bilgi Güvenliği hakkında eğitimler vermekte ve aynı zamanda KVKK Danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır

Bize Sorun
Değerli Müşterilerimiz İçin

Özel Teklifler

Müşterilerimizin Hikayeleri

Memnuniyet Galerisi

Yapılacak olan tüm işlerde insan ve çevre sağlığı ön planda tutulmaktadır.
Aşağıda, görüntüleyebileceğiniz örneklerden bazıları verilmiştir.